Широкоформатний друк у Львові - компанія Формат Захід

(032) 239-55-05

(032) 239-55-65

наші можливості

обмежуються

лише вашими

ідеями

впевнено крокуєм

10 років

разом з вами

більше

високий

рівень

надійності

наша

Оперативність

ВАШ УСПІХ

Широкоформатний друк

Широкоформатний друк Львів

У сучасному світі важко уявити магазин без вивіски та графіка роботи, кінотеатр без афіші, музей, лікарню, школу чи дитячий садок без стендів і табличок. Ба, навіть сучасне весілля вже не минає без яскравого банера, який стає фоном для незабутніх фотографій. Усе це є наочним доказом того, що широкоформатний друк, можливо, і не помітно, але проник практично у всі сфери нашого життя та набуває чимраз більшої популярноті.
Донедавна одним з основних напрямків застосування широкоформатного друку була лише зовнішня реклама: білборди, сітілайти, брендування транспорту, торгових точок, вітрин. Та з кожним роком необхідність у такому друці зростає: декорування урочистих подій (весільні банери, пресволи (брендволи), привітальні плакати тощо), оформлення інтер’єрів (фотошпалери, друк на холсті), виготовлення інформаційних стендів. Знайдеться і тисяча несподіваних, здавалось би, ситуацій, де без друку ніяк. Набридло щоранку бачити з вікна сіру та непривабливу стіну сусіднього будинку? Не біда, надрукуйте вигляд улюбленого курорту чи місця відпочинку – і кожен ранок стане яскравішим навіть без сонця. Також можна допомогти бабусі – надрукуйте наліпки з назвами інгредієнтів на банки цьогорічних закруток.
Чудовим подарунком на іменини чи день народження стане надруковане на холсті фото чи репродукція картини. У таких чудових життєвих моментах, як освідчення, оформлення весільної брами чи зустріч коханої з пологового в нагоді стане привітальний плакат, надрукований на банері.

Широкоформатний друк Львів – що це таке?

Технологія широкоформатного друку дозволяє отримувати бажані зображення на папері, самоклеючій плівці, перфорованій плівці, банері та банерній сітці, холсті й фотошпалерах.

Ми постараємось максимально інформативно розповісти Вам про матеріали та їх застосування, аби широкоформатний друк ні для кого не був загадкою чи задачею з вищої математики, а навпаки, ставав би доступним та зрозумілим. А якість, оперативність та надійність виконнання Ваших замовлень  ми ГАРАНТУЄМО.

Види широкоформатного друку:

Широформатний друк можна розділити на два різновиди: сольвентний та екосолольвентний.
Сольвентний широкоформатний друк Львів виконується спеціальними фарбами, які забезпечують високу стійкість до погодніх умов та стирання. Експлуатаційний термін надрукованої за такою технологією продукції становить до 3 років. Прерогативою застосування сольвентного широкоформатного друку є галузь зовнішньої реклами.
Екосольвентний широкоформатний друк, як правило застосовують при виготовленні продукції для інтер’єрного розміщення або при створенні зображень високого рівня деталізації. Оскільки крапля фарби при застосуванні даної технології є меншою, аніж у сольвентному друці – це забезпечує високий рівень чіткості та достойну якість друку.

широкоформатний друк Львів

Матеріали для широкоформатного друку:

Банер – гнучкий, еластичний, міцний, універсальний матеріал білого кольору (пластичний полівінілхлорид зміцнений ниткою з поліестеру). Його застосовують як в рекламних конструкціях – щитах, арках, що кріпляться на фасадах будинків, магазинів, так і в середині приміщень. Перевагою даного матеріалу є стійкість до температурних перепадів, дії УФ випромінювання та опадів. Створений для одностороннього друку. Характеризують два види банерів: литий та ламінований. Литі банери продукуються з розрахунком на довгосторокове застосування, володіють більш високим показником міцності, зручні у транспортуванні та монтажі. За вартістю вони є дорожчими, ніж ламіновані банери, але це виправдовується значно довшим терміном експлуатації. Ламінований банер, як правило, виготовляють для нетривалих рекламних кампаній, як бюджетний варіант. Такі банери мають менший показник щільності в порівнянні з литими та відрізняється своєю структурою. В залежності від застосування виділяють ще банери Backlit та Blackout.

Банер Backlit (Flex)  – особливий матеріал, розроблений для використання в галузі світлової реклами: світлових коробів та конструкцій з внутрішнім підсвічуванням. Для максимальної насиченості кольорів при підсвідчуванні зображення на цьому банері можна застосувати двосторонній друк.

Банерна тканина Blackout – спеціальний банер, на якому можна здійснити двосторонній друк. Cвітлоблокуючий прошарок цієї тканини не дозволяє перебиватися зображенню з одного боку на інший. Найчастіше використовується для друку холдерів, штендерів та двосторонніх розтяжок. Усі види вінілових тканин підходять для нанесення повноколірних зображень з використанням широкоформатного плотера з сольвентним чорнилом. Висока абсорбуюча здатність поверхні вініла сприяє тривалішому збереженню стійкості до будь-яких експлуатаційних впливів, а білизна тканини не призводить до порушень при нанесенні кольору.

Банерна сітка – модифікований тип банерної тканини з особливим нанесенням перфорацій. Структура матеріалу дозволяє нівелювати навантаження при сильних поривах вітру, а незначна щільність (270-350 гр/м²) дозволяє виконувати роботи гігантських параметрів. Найчастіше використовується для виготовлення реклами на будівельних риштуваннях під час проведення реставраційних та інших видів робіт. Декорації для телебачення та сценічних виступів, надруковані на банерній сітці, не створюють світлових відображень при яскравому студійному освітленні. Що є черговою значною перевагою сітки. Застосовується вона також при брендуванні вікон та вітрин, оскільки пропускає денне світло в приміщення, не блокуючи його.

Самоклеюча плівка – користується неабиякою популярністю, як носій, для широкоформатного друку. Широкий спектр використання самоклеючої плівки (від декорації приміщень, оформлення вітрин, вивісок, брендування вікон, штендерів для автотюнінгу, виготовлення інформаційних вказівників та розміщення рекламних кампаній на поверхнях громадського транспорту) свідчить про універсальність даного матеріалу. Першим реалізатором самоклеючої плівки в Україні була торгова марка Oracal,  саме тому доволі часто українці ототожнюють поняття самоклеючої плівки з компанією Оracal.

Існує біла та прозора самоклейка. Й одна, й інша може бути глянцевою або матовою. Самоклейка дає можливість виготовити різноманітні наклейки (наліпки) та стікери, які, за потреби, можуть бути фігурно вирізані з допомогою плотерної порізки.

Плівка One Way Vision – це різновид самеклеючої плівки з нанесеними перфораціями, розроблений для поклейки на поверхню вікон в транспорті та вітрин магазинів. Плівка володіє відмінною світлопропускною здатністю. Картинка на плівках One way vision відмінно сприймається з однієї сторони, а на звороті – це чорна сітка з невеличкими круглими отворами. Така структура сітки створює ефект легкого тонування.

Постерний папір Блюбек (англ. blue back) водостійкий різновид паперу з блакитним зворотом — це основний тип матеріалу, який застосовують для заповнення площин білбордів. Постери надруковані на блюбеку, можуть служити 1-2 місяці. Цей папір володіє стандартною щільністю – 115 г/м². Також застосовується при продукції бюджетних афіш та плакатів призначених короткотривалого використання.

Папір Backlit – це папір з особливими світловими характеристиками, спеціально розроблений для світлової реклами: конструкцій з внутрішньою підсвіткою, сіті-лайтів. Папір володіє стандартною щільністю – 150 г/м².

Полотно (холст) – матеріал високої щільності з фактурним типом поверхні, що імітує художнє полотно. Друк на полотні стає чудовою прикрасою будь-якого інтер’єру, гарним подарунком та дозволяє втілити в реальність будь-які неймовірні ідеї.
Широкоформатний друк – сучасна технологія нанесення зображень характеризується своєю універсальністю. Компанія Формат Захід пропонує якісний та надійний широкоформатний друк Львів.

додаткова інформація

вимоги до макетів обладнання


Послуги

Широкоформатний друк

додаткова інформація

обладнання

вимоги до макетів

Ультрафіолетовий друк

додаткова інформація

обладнання

вимоги до макетів

Цифровий офсетний друк

додаткова інформація

обладнання

вимоги до макетів

Плотерна порізка

додаткова інформація

обладнання

вимоги до макетів

Ламінація

додаткова інформація

обладнання

Наші роботи:

 • ОК ЖБК “Парус Парк”

  друк на банерній тканині

 • ТзОВ ТВК “Радо”

  друк на склі

 • ТзОВ “Галіція-Трейд”

  друк на самоклеючій плівці

 • ТзОВ “Ніко-Захід”

  друк на самоклеючій плівці і матеріалі "backlit"

 • ТзОВ СОК “Євроспорт”

  друк на шпалерах

 • ТзОВ “Блюм Україна”

  друк на самоклеючій плівці з плотерною порізкою

 • ТзОВ “Керама Маркет”

  друк на самоклеючій плівці

 • ТзОВ “Снєжка-Україна”

  друк на самоклеючій плівці і банерній тканині