Друк на плитці - технології, особливості, ціни

(032) 239-55-05

(032) 239-55-65

наші можливості

обмежуються

лише вашими

ідеями

впевнено крокуєм

10 років

разом з вами

більше

високий

рівень

надійності

наша

Оперативність

ВАШ УСПІХ

Фотодрук на плитці

фотодрук на плитціКерамічна плитка є невід’ємною частиною кожної квартири та будинки. Неможливо уявити сучасну ванну кімнату чи кухню без використання цього сучасного матеріалу. Кахельна плитка легко миється, відмінно виглядає, а за допомогою інноваційних технологій друку дозволяє підкреслити індивідуальність дизайну. Друк на плитці проводитися за допомогою УФ принтера.
Сама технологія такого друку досить проста. Фарба наноситися на поверхню плитки і під впливом уф випромінювання полімеризується зберігаючи необхідний малюнок. Одною з відмінностей такої технології друку є стійкість до впливу зовнішніх факторів. УФ друк на керамічній плитці дозволяє зробити дизайн унікальним і здивувати гостей. Фотодрук на кахельній плитці дозволяє наносити зображення високої точності на плитку.

Друк на керамічній плитці

друк на керамічній плитціКомпанія Формат Захід Львів виконує друк на керамічній плитці за допомогою сучасних УФ принтерів Inca Digital Printers — Spyder 320, що гарантує високу якість нанесеного зображення. Керамічна плитка з індивідуальним дизайном часто використовується різноманітними закладами: кафе, ресторанами, барами, нічними клубами – для того, щоб здивувати своїх відвідувачів і запам’ятатися їм.
Завдяки сучасним технологіям уф друку – керамічна плитка з надрукованими зображеннями нічим не поступається звичайній – також довго служить, а сама надрукована картинка не втрачає своєї чіткості і яскравості десятиліттями.

Фотодрук на плитці ціна

Вартість уф друку на плитці безпосередньо залежить від багатьох факторів, починаючи від обсягу замовлення і закінчуючи складністю самої печатки і необхідністю додаткових послуг, як наприклад допомога з дизайном макету для друку.
Друк на плитці ціни не захмарні і сто відсотків замовлення себе виправдає. Адже в результаті Ви отримуєте унікальний продукт з власним дизайном, який буде служити протягом багатьох років. Компанія Формат Захід Львів гарантує високу якість друку і індивідуальний підхід до кожного клієнта.Послуги

Широкоформатний друк

додаткова інформація

обладнання

вимоги до макетів

Ультрафіолетовий друк

додаткова інформація

обладнання

вимоги до макетів

Цифровий офсетний друк

додаткова інформація

обладнання

вимоги до макетів

Плотерна порізка

додаткова інформація

обладнання

вимоги до макетів

Ламінація

додаткова інформація

обладнання

Наші роботи:

 • ОК ЖБК “Парус Парк”

  друк на банерній тканині

 • ТзОВ ТВК “Радо”

  друк на склі

 • ТзОВ “Галіція-Трейд”

  друк на самоклеючій плівці

 • ТзОВ “Ніко-Захід”

  друк на самоклеючій плівці і матеріалі "backlit"

 • ТзОВ СОК “Євроспорт”

  друк на шпалерах

 • ТзОВ “Блюм Україна”

  друк на самоклеючій плівці з плотерною порізкою

 • ТзОВ “Керама Маркет”

  друк на самоклеючій плівці

 • ТзОВ “Снєжка-Україна”

  друк на самоклеючій плівці і банерній тканині