Виготовлення зовнішньої реклами за доступними цінами у Львові та Україні

(032) 239-55-05

(032) 239-55-65

наші можливості

обмежуються

лише вашими

ідеями

впевнено крокуєм

10 років

разом з вами

більше

високий

рівень

надійності

наша

Оперативність

ВАШ УСПІХ

Зовнішня реклама

Зупиняючи свій погляд на тій чи іншій рекламі навіть на кілька секунд, споживач приймає важливе рішення: купувати чи не купувати. Зовнішня реклама є візитною карткою компанії та на підсвідомому рівні стимулює клієнта обрати рекламований товар чи послуги з переліку пропонованих. Цей вид реклами при порівняно низьких грошових витратах обов’язково охопить велику аудиторію потенційних клієнтів за короткий проміжок часу.

До основиних носіїв зовнішньої реклами відносять:

 • Білборди – рекламні щити великої площі, які встановлюють на автотрасах і міських вулицях, один із найдієвіших видів зовнішньої реклами, розрахований на водіїв, пасажирів і пішоходів. Стандартний розмір щита 6х3. Для короткотривалих рекламних акцій або для частої зміни сюжетів на бордах застосовують папір блюбек. Якщо ж зображення не планують змінювати, а реклама застосовуватиметься довший час – доцільніше буде використання банера.
 • Призматрон – рекламний щит, площина якого складається з щільно розташованих одна до одної тригранних призм, що, одночасно рухаючись, обертаються навколо своєї осі та утворюють рекламне зображення. Призматрони своїм рухом привертають більше уваги, ніж звичайний нерухомий щит та дозволяють розмістити на собі три зображення, які затримуються для перегляду на 10-30 секунд. Для поклейки застосовують папір блюбек.
 • Сітілайт – рекламна конструкція з внутрішньою підсвіткою з люмінісцентних ламп або світлодіодів, яка робить її дуже помітною в нічний та вечірній час. Стандартні розміри 1.2х1.8 м.Встановляється як правило вздовж тротуарів, автомобільних потоків, на алеях, а також зупинках громадського транспорту. Для друку застосовують папір backlit.
 • Лайтбокс – світловий короб з розміщеною на ньому інформацією. Лайтбокс може мати будь-яку форму, розміщуватись як на вулиці, так і в середині приміщення, бути і одно-, і двостороннім. Це може бути вивіска, вказівник, інформаційний стенд чи просто декорація.
 • Беклайт – щит, рекламна конструкція у вигляді короба з внутрішньою підсвіткою, що дозволяє рівномірно освітлювати рекламний сюжет. Такі конструкції розміщують на центральних вулицях, адже використання беклайту іноді набагато дієвіше, ніж розміщення на декількох звичайних бордах, хоча і вартісніше. Для друку застосовується банер backlit (flex).
 • Реклама на транспорті – кожен з нас користується послугами громадського транспорту, тому розміщувати рекламу на транспорті або всередині нього дуже зручно, адже випадає набагато більше шансів знайти цільову аудиторію. Крім громадського транспорту зовнішньою рекламою є і брендування власних авто. Найчастіше для цієї ніші зовнішньої реклами застосовують самоклеючу та перфоровану плівку.
 • Штендери (спотикач) – мобільна рекламна конструкція, яку переважно розташовують на тротуарах, поблизу об’єкту, що рекламується. Як правило, зі стрілками- вказівниками руху. Зазвичай, конструкцію виготовляють у формі арки або прямокутника з інформацією на одній або двох поверхнях. Існує дуже багато видів таких конструкцій:А-подібні, Т-подібні, фігурні, металеві з клік-системами, дерев’яні та інші.
 • Розтяжки – розтяжками дуже часто називають усі банери, тому що при монтажі їх натягують з допомогою стяжок, мотузок та інших допоміжних засобів. Дорожні розтяжки – рекламні носії, які розташовують над проїзною частиною, щоб вони потрапляли у поле зору пасажирів та автомобілістів. Останнім часом стають популярними банерні розтяжки в середині громадського транспорту, на рівні кабіни водія, під стелею. Матеріал: банер або банер Blockout.
 • Брендмауери – повноколірне зображення великих, нестандартних розмірів, що розміщують на фасадах будинків, будівельних риштуваннях. Матеріал: банерна сітка, структура якої допомагає впоратись із навантаженням сильного вітру. У місцях, де вітер не сильний, а площа зображення не надто велика, іноді застосовують банерну тканину.
 • зовнішня реклама львів


Послуги

Широкоформатний друк

додаткова інформація

обладнання

вимоги до макетів

Ультрафіолетовий друк

додаткова інформація

обладнання

вимоги до макетів

Цифровий офсетний друк

додаткова інформація

обладнання

вимоги до макетів

Плотерна порізка

додаткова інформація

обладнання

вимоги до макетів

Ламінація

додаткова інформація

обладнання

Наші роботи:

 • ОК ЖБК “Парус Парк”

  друк на банерній тканині

 • ТзОВ ТВК “Радо”

  друк на склі

 • ТзОВ “Галіція-Трейд”

  друк на самоклеючій плівці

 • ТзОВ “Ніко-Захід”

  друк на самоклеючій плівці і матеріалі "backlit"

 • ТзОВ СОК “Євроспорт”

  друк на шпалерах

 • ТзОВ “Блюм Україна”

  друк на самоклеючій плівці з плотерною порізкою

 • ТзОВ “Керама Маркет”

  друк на самоклеючій плівці

 • ТзОВ “Снєжка-Україна”

  друк на самоклеючій плівці і банерній тканині