Друк флаєрів у Львові, недорого за найкращими цінами

(032) 239-55-05

(032) 239-55-65

наші можливості

обмежуються

лише вашими

ідеями

впевнено крокуєм

10 років

разом з вами

більше

високий

рівень

надійності

наша

Оперативність

ВАШ УСПІХ

Друк флаєрів – як ефективний маркетинговий хід

Друк флаєрів у ЛьвовіФлаєр – невеликий друкований інформаційно-рекламний лист, основне призначення якого полягає у поширенні інформації та приведенні максимальної кількості клієнтів для компанії. Найчастіше флаєри використовуються малим та середнім бізнесом, оскільки ціни на друк фаєрів є доволі доступними, а ефективність даного маркетингового інструменту була перевірена часом.
Друк флаєрів відмінна ідея для промоції заходів. Таким чином можна оповістити про проведення цікавої події, залучити чималу аудиторію та привернути більше уваги. Основне завдання флаєра – привести цільову аудиторію на захід компанії. Найбільш ефективними флаєри є тоді, коли дають власникам певні бонуси. До прикладу 10% знижки на покупку в магазині, безкоштовний вхід на захід, додатковий подарунок при придбанні товару і т.д. В такий спосіб Ви не тільки приводите більшу аудиторію до свого закладу, але й отримуєте більше бонусів до репутації бренду. Лояльність до компанії зростає, а вона сама стає більш популярною.

Особливості друку флаєрів

Слід зазначити, що основною перевагою флаєра залишається його компактність. Однак, це дещо ускладнює роботу дизайнерам. Адже не так просто на невеликому клаптику паперу розмістити усю необхідну інформацію. Проте, досвідченим фахівцям дане завдання дається просто.
Найбільш поширеними є стандартні розміри флаєрів у форматах:

 • А6,
 • А5,
 • 98х210 та 190х90.

Насправді жорстких вимог немає і друк флаєрів для кожної компанії залишається індивідуальним та підлаштовується під її потреби. Найбільшою перевагою є оперативність друку. Фактично в короткі терміни, часом, і протягом кількох годин можна виготовити велику партію рекламних флаєрів. Терміновий друк флаєрів часто рятує заходи компаній від провалу та дозволяє протягом кількох днів значно збільшити охоплення офлайн рекламою цільової аудиторії.
В окремих випадках компанії друкують флаєри із полями для заповнення особистих даних. В цей спосіб флаєр стає іменним та дає право власнику на якийсь цінний бонус. Як показує практика, флаєри даного типу приводять більш цільову аудиторію клієнтів.

Де надрукувати флаєри у Львові?

Компанія Формат Захід Львів надає послуги високоякісного друку рекламної продукції. Друк виконується за допомогою сучасної цифрової техніки, що гарантує високу якість передачі кольорів, дозволяє в короткі терміни надрукувати великі обсяги продукції, а також створити тестові зразки перед виготовленням цілої партії. Друк флаєрів у центрі Львова дозволить Вам зекономити чимало часу. Наш більш, ніж десятирічний досвід у виготовленні друкованої рекламної продукції гарантує прискіпливий підхід до справи та надійне виконання зобов’язань.
Замовляйте друк флаєрів у Львові за телефонами:
+38 097 799 43 39 – Алла;
+38 067 664 57 50 – Аня;

Або завітайте в наш офісПослуги

Широкоформатний друк

додаткова інформація

обладнання

вимоги до макетів

Ультрафіолетовий друк

додаткова інформація

обладнання

вимоги до макетів

Цифровий офсетний друк

додаткова інформація

обладнання

вимоги до макетів

Плотерна порізка

додаткова інформація

обладнання

вимоги до макетів

Ламінація

додаткова інформація

обладнання

Наші роботи:

 • ОК ЖБК “Парус Парк”

  друк на банерній тканині

 • ТзОВ ТВК “Радо”

  друк на склі

 • ТзОВ “Галіція-Трейд”

  друк на самоклеючій плівці

 • ТзОВ “Ніко-Захід”

  друк на самоклеючій плівці і матеріалі "backlit"

 • ТзОВ СОК “Євроспорт”

  друк на шпалерах

 • ТзОВ “Блюм Україна”

  друк на самоклеючій плівці з плотерною порізкою

 • ТзОВ “Керама Маркет”

  друк на самоклеючій плівці

 • ТзОВ “Снєжка-Україна”

  друк на самоклеючій плівці і банерній тканині