Ультрафіолетовий друк на сучасному обладнанні

(032) 239-55-05

(032) 239-55-65

наші можливості

обмежуються

лише вашими

ідеями

впевнено крокуєм

10 років

разом з вами

більше

високий

рівень

надійності

наша

Оперативність

ВАШ УСПІХ

Ультрафіолетовий друк

Ультрафіолетовий друк

УФ друк — відносно нова технологія друку, котра з кожним днем набуває все більшої популярності. Що й не дивно, адже за допомогою цієї опції можна виконати друк на склі, дереві, ДВП, ДСП, ПВХ — пластику, картоні та папері, фотошпалери, тканинах, керамічній плитці, металевих листах та інших матеріалах. Особливість уф друку у використанні спеціальних світло-отверждаются чорнила, які під впливом ультрафіолету застигають і зберігають свій колір, насиченість, точність тривалий час.

УФ друк переваги

Технологія має ряд переваг:

 • якісний, яскравий і насичений друк;
 • не вигоряє, стійка до факторів зовнішнього впливу;
 • друк білим кольором;
 • екологічність фарб;
 • матова фарба, не відблискує;
 • Можливість вибору заливки фарби дозволяє отримувати насичені і яскраві зображення, що працюють на просвіт;

Широкоформатні планшетні принтери компанії Inca Digital Printers — Spyder 320, які ми використовуємо на нашому виробництві, мають габаритні розміри стола 1.6х3.2м, витримують вагу до 80 кг і дозволяють запечатувати матеріали до 30 мм. Особливість цього виду друку полягає в рідких фарбах, що під дією ультрафіолетових ламп полімеризуються і стають твердими. Барвник залишається на поверхні матеріалу і забезпечує насиченість кольорів. Для матеріалів з дуже гладкою поверхнею (скло, керамічна плитка, акрил тощо) перед друком використовують спеціальний праймер, що покращує адгезію фарби з матеріалом і допомагає створити додатковий захист, а також збільшує термін експлуатації виробу.

УФ друк впевнено можна назвати одним з найсучасніших, надійних і універсальних видів друку.

Стандартні матеріали, придатні для УФ-друку, з якими ми працюємо, є: текстиль, шкіра, полотно, дверне полотно, композит, сталь, дерево, керамічна плитка, скло.

УФ друк на дереві

УФ друк на дереві дозволяє створювати унікальні, якісні зображення на дерев’яних поверхнях – це чудова можливість не тільки для сфери реклами, але і для дизайнерів інтер’єру. УФ друк на дереві дозволяє унікалізувати будь-яку дерев’яну поверхню, перетворити її та зробити елементи декору яскравими і цікавими. Особливість даної методики друку в її стійкості, насиченості і безпечності. Якщо використовувати УФ друк на дереві, то фарба тримається дуже довго на поверхні і додатково виконує захисну функцію, що збільшує термін служби фурнітури.

УФ друк на металі

УФ друк на металі – унікальна можливість створювати довговічні елементи. УФ друк на металі дозволяє виробляти інформаційні знаки, таблички, грамоти, декоративні елементи і навіть бейджі. Металеві таблички відмінно виглядають, а головне-довго служать. УФ друк на металі дозволить виділити свій заклад створивши меню на металевих пластинах, індивідуальні подарункові коробки з брендовим зображенням надовго запам’ятаються клієнтам. Формат Захід пропонує послуги УФ друку у Львові, високої якості і надійності.

УФ друк на склі

Друк зображень на скляній поверхні був технологічно складним завданням раніше. УФ друк на склі – вирішив всі проблеми з нанесенням зображень на скляні поверхні. Тепер немає ніяких складнощів з друком високоточного і якісного зображення на скляних поверхнях. УФ друк на склі став проривом у сфері дизайну та реклами. Унікальні декорації, вишукані дизайнерські рішення, неймовірні рекламні вивіски можна створювати, використовуючи уф друк на склі. Сучасні принтери, які використовує компанія Формат Захід для реалізації завдань уф друку на склі гарантують високу якість друку.

уф-друк

додаткова інформація

вимоги до макетів обладнання


Послуги

Широкоформатний друк

додаткова інформація

обладнання

вимоги до макетів

Ультрафіолетовий друк

додаткова інформація

обладнання

вимоги до макетів

Цифровий офсетний друк

додаткова інформація

обладнання

вимоги до макетів

Плотерна порізка

додаткова інформація

обладнання

вимоги до макетів

Ламінація

додаткова інформація

обладнання

Наші роботи:

 • ОК ЖБК “Парус Парк”

  друк на банерній тканині

 • ТзОВ ТВК “Радо”

  друк на склі

 • ТзОВ “Галіція-Трейд”

  друк на самоклеючій плівці

 • ТзОВ “Ніко-Захід”

  друк на самоклеючій плівці і матеріалі "backlit"

 • ТзОВ СОК “Євроспорт”

  друк на шпалерах

 • ТзОВ “Блюм Україна”

  друк на самоклеючій плівці з плотерною порізкою

 • ТзОВ “Керама Маркет”

  друк на самоклеючій плівці

 • ТзОВ “Снєжка-Україна”

  друк на самоклеючій плівці і банерній тканині