Друк банерів Львів - ціни, різновиди, особливості

(032) 239-55-05

(032) 239-55-65

наші можливості

обмежуються

лише вашими

ідеями

впевнено крокуєм

10 років

разом з вами

більше

високий

рівень

надійності

наша

Оперативність

ВАШ УСПІХ

Друк на банері у Львові

Банери, різновиди, особливості

Банери в нашому побуті набули чималого поширення. Сьогодні важко уявити світ реклами без використання гігантських зображень, які здатні привернути увагу широкої маси людей. Одна із переваг, якою володіють банери – це їх доступність. Саме тому зараз, широкої популярності набули такі їх різновиди, як:

Таким чином люди намагаються виділити своє свято та зробити його унікальним.

Виготовлення банеру – методи фіксації, набивка люверсів

друк банерів
Виготовлення банерів – непростий процес, який потребує прискіпливого підходу, професійного обладнання та досвіду роботи, щоб в результаті справді отримати якісне зображення. Для перенесення цифрового макету зображення на банерну тканину зазвичай використовується широкоформатний друк. Тип широкоформатного друку залежить безпосередньо від призначення банеру. Для інтер’єрних банерів застосовується екосольвентний друк, а для тих, що призначені для використання на вулиці – сольвентний. Оскільки він є стійким до перепадів температури та інших погодніх явищ, що дозволяє довший час зберігати хорошу якість зображення.
Фіксуватись банери можуть різними методами, як на рамках та підрамниках, так і на металевому чи будь-якому іншому каркасі. Останній метод є одним із найпоширеніших, для фіксації банерів цим способом використовуються люверси. Набивання люверсів на банері значно спрощує використання останнього. Люверси – особливі втулки, що кріпляться на краях банерної тканини та мають отвір діаметром в один сантиметр. Таким чином, з допомогою люверсів та мотузок банер можна надійно зафіксувати без жодних проблем.
люверси

Виготовлення банерів у Львові – ціни, де замовити?

Компанія Формат Захід Львів здійснює виконує послуги широкоформатного друку, для того, щоб замовити банер необхідно мати цифровий макет із зображенням, яке необхідно нанести на тканину, знати розміри банеру та сконтактуватись з фахівцями компанії. Слід зазначити, що при потребі спеціалісти можуть самостійно здійснити макетування банеру, тобто створення цифрового макету майбутньої продукції.
Вартість виготовлення коливається в залежності від типу друку, площі банера, складності зображення, необхідності додаткових послуг.Загалом, на банер ціна є доступною, а в розрізі тривалості його використання, то ще й доволі вигідно.Послуги

Широкоформатний друк

додаткова інформація

обладнання

вимоги до макетів

Ультрафіолетовий друк

додаткова інформація

обладнання

вимоги до макетів

Цифровий офсетний друк

додаткова інформація

обладнання

вимоги до макетів

Плотерна порізка

додаткова інформація

обладнання

вимоги до макетів

Ламінація

додаткова інформація

обладнання

Наші роботи:

 • ОК ЖБК “Парус Парк”

  друк на банерній тканині

 • ТзОВ ТВК “Радо”

  друк на склі

 • ТзОВ “Галіція-Трейд”

  друк на самоклеючій плівці

 • ТзОВ “Ніко-Захід”

  друк на самоклеючій плівці і матеріалі "backlit"

 • ТзОВ СОК “Євроспорт”

  друк на шпалерах

 • ТзОВ “Блюм Україна”

  друк на самоклеючій плівці з плотерною порізкою

 • ТзОВ “Керама Маркет”

  друк на самоклеючій плівці

 • ТзОВ “Снєжка-Україна”

  друк на самоклеючій плівці і банерній тканині