Друк візиток у Львові найкраща якість та доступні ціни

(032) 239-55-05

(032) 239-55-65

наші можливості

обмежуються

лише вашими

ідеями

впевнено крокуєм

10 років

разом з вами

більше

високий

рівень

надійності

наша

Оперативність

ВАШ УСПІХ

Друк візиток у Львові

Що таке візитівка, який її вплив на бізнес?

друк візиток львів
Візитівка – портативний носій інформації про людину або підприємство. Наявність високоякісних, презентабельних візитних карток є однією із основ успішного маркетингу. Активна підприємницька діяльність передбачає чимало зустрічей, переговорів, нових знайомств та корисних контактів. Звісно ж не завжди у такому вирі подій є можливість записати контактну інформацію. Перші варіації візитних карток з’явились на початку п’ятнадцятого століття в Китаї. Згодом, винахідливі європейські підприємці зрозуміли, що невеликий носій контактної інформації може стати непоганим маркетинговим інструментом. Як згодом виявилось візитівки насправді позитивно впливають на розвиток бізнесу.

Друк візиток – різновиди

На даний час існує розподіл друкованих візитівок на такі типи:
• Особисті;
• Ділові;
• Корпоративні;
Особисті візитівки застосовуються при неформальному спілкуванні, вони не призначені для нав’язування ділових контактів. В даному типі візиток зазначаються особисті дані – ім’я та прізвище, контактний номер телефону та електронна адреса.
Ділові візитні картки є одними із найбільш поширених. Вони створені для презентації особи, як фахівця в певній галузі. Серед інформації, що зазначається на діловій візитці вказують: прізвище, ім’я, по-батькові, посаду на якій працює людина, компанію, робочі контактні дані. Поширеною практикою є друк візиток компаніями для працівників. Таким чином фахівець отримує персональну візитівку, а компанія розширює коло потенційних клієнтів.
Корпоративні візитівки є своєрідними презентаційними картками компаній. На них, як правило, вказується назва підприємства, перелік послуг, карта проїзду.

Де можна надрукувати візитки у центрі Львова?

Друк візиток – відповідальне завдання, що вимагає досвіду, якісної техніки та професійного підходу до справи. Компанія Формат Захід пропонує послуги високоякісного цифрового друку візитних карток у Львові, як для компаній і корпоративних клієнтів, так і особистих.

Візитні картки – як інструмент в бізнесі є незамінними. Терміновий друк візиток карток – послуга, що прийде на допомогу у випадках, коли візитівки закінчились, а на носі, надважливі зустрічі чи заходи, що можуть принести чимало корисних контактів. Замовляючи друк візитівок Ви також можете скористатись послугою дизайну та макетування. Таким чином Формат Захід охопив увесь процес створення візитних карток від їх цифрової розробки до друку візиток на професійному обладнанні. Ми гарантуємо високоякісний терміновий друк візиток у Львові.

Нетипові візитки – як привернути увагу потенційних клієнтів?

До стандартних прямокутних візитних карток уже давно люди звикли. Абсолютна більшість з нас зберігає їх десятками у стандартних візитницях або ж одразу відправляє на смітник не звернувши уваги на інформацію, яка вказана на ній. Двадцять перше століття – це вік сучасних технологій та творчого підходу. Давно доведено, що якщо бажаєте привернути увагу до себе, необхідно придумати щось цікаве та унікальне. Одним із останніх трендів стали візитки з тисненням. Тактильно вони сприймаються значно приємніше, аніж звичайні глянцеві візитівки. При виготовленні візитних карток варто також звернути увагу на папір. Якщо використати якісний, цупкий фактурний папір, то вдасться отримати візитні картки високої надійності, які добре зберігають форму та не пошкоджуються. Іще один новий тренд в напрямку друку візитівок – оригінальна форма. Як відомо, найпоширенішими є прямокутні візитівки. Проте сьогодні квадратні, круглі, багатогранні візитні картки привертають більше уваги. У випадку друку візиток нетипових форм варто подумати над тим чи будуть вони зручними у використанні.

Використання зображень та кольорових поєднань у візитках

Замовляючи друк ділових візиток варто опиратись на корпоративні кольори, що вказуються у брендбуці компаній. Свободу та творчий підхід варто застосовувати плануючи друк особистих візитівок. Таким чином ви можете підкреслити свою яскраву особистість. На ділових візитках варто розмістити лого компанії, при створенні макету також врахуйте розміри текстових блоків, щоб вони не були надто дрібними. Важливо, щоб інформація на візитних картках була добре читабельною, інтуітивно простою та максимально доступною. Не варто намагатись вмістити на візитці надто багато інформації.Послуги

Широкоформатний друк

додаткова інформація

обладнання

вимоги до макетів

Ультрафіолетовий друк

додаткова інформація

обладнання

вимоги до макетів

Цифровий офсетний друк

додаткова інформація

обладнання

вимоги до макетів

Плотерна порізка

додаткова інформація

обладнання

вимоги до макетів

Ламінація

додаткова інформація

обладнання

Наші роботи:

 • ОК ЖБК “Парус Парк”

  друк на банерній тканині

 • ТзОВ ТВК “Радо”

  друк на склі

 • ТзОВ “Галіція-Трейд”

  друк на самоклеючій плівці

 • ТзОВ “Ніко-Захід”

  друк на самоклеючій плівці і матеріалі "backlit"

 • ТзОВ СОК “Євроспорт”

  друк на шпалерах

 • ТзОВ “Блюм Україна”

  друк на самоклеючій плівці з плотерною порізкою

 • ТзОВ “Керама Маркет”

  друк на самоклеючій плівці

 • ТзОВ “Снєжка-Україна”

  друк на самоклеючій плівці і банерній тканині