Друк на сітці у Львові найкраща ціна в Україні

(032) 239-55-05

(032) 239-55-65

наші можливості

обмежуються

лише вашими

ідеями

впевнено крокуєм

10 років

разом з вами

більше

високий

рівень

надійності

наша

Оперативність

ВАШ УСПІХ

Друк на банерній сітці

Сучасні технології друку зробили грандіозний технологічний ривок. Вони дозволили проводити друк зображень великих розмірів таким чином можна отримати гігантську рекламну площу або ж на момент реставрації прикрити неестетичний вигляд фасаду будинку або закладу.

Друк на сітці – переваги

Матеріал призначається для використання в маркетингових цілях, на масових заходах, в оформленні виставок. Вона фіксується на поверхні на спеціальній рамі або люверсах, в деяких випадках можливе використання тросів для кріплень від стелі. Зображення наноситься на лицьову сторону, а тильна сторона залишається в однотонному кольорі. Як правило надруковані зображення розташовуються на фасадах будівель, стінах, естакадах, мостах, тимчасових конструкціях при реконструкції будинків, як реклама на футбольних стадіонах.

Друк на банерній сітці з точки зору інвестиції один з найбільш вигідних методів створення величезних банерів для рекламних кампаній. Вартість завжди окупається, оскільки термін служби такого виробу не менше трьох років, а охоплення цільової аудиторії безпосередньо залежить від місця розташування. Протягом усього рядок служби такого банера, він може переноситься на необхідні локації, що прискорює його окупність. В середньому ціна роботи коливається в рамках від 100 грн за квадратний метр і залежить від багатьох додаткових вимог клієнта. Основні переваги:

 • надійність
 • співвідношення ціна якість
 • рядків служби
 • швидкість виготовлення
 • мобільність

Друк на сітці – ціни

Вартість безпосередньо залежить від конкретного замовлення, вимог клієнта, розміру банерів, необхідності в додаткових послугах. Для того, щоб точно дізнатися яка ціна друку вашого макета, відправте його нам на пошту і менеджер оперативно дасть відповідь про вартість і проконсультує при необхідності. У випадках великих замовлень або постійної співпраці клієнти можуть розраховувати на приємні знижки.

Друк на банерній сітці для Парус Парк Львів.
Банерна сітка ідеальний матеріал для використання на вулиці. Завдяки дрібним перфораціям вона легко пропускає потоки повітря і не боїться вітру. При правильній фіксації-буде служити роками.
Даний метод виробництва банерів дуже поширений в країнах Європи-часто використовується при проведенні будівельних робіт. З одного боку, як реклама і естетичне прикриття будівництва, з іншого боку як огорожу яке запобігає розлітання при падінні невеликих шматків шпаклівки, цементу і т. д.

Технологія друку на сітці

Для нанесення зображення використовується сольвентний друк. Вона доступна за ціною, стійка до впливу зовнішніх факторів, гарантує високу якість зображення, дає можливість друку на різних тканинах. Фарба не тріскається, не обсипається і зберігає свій вигляд довгий час.
Приклад друку на сітці банерній для ЖК Парус Парк Львів.

Де можна замовити друк на сітці?


Поліграфія Формат Захід Львів – надає послуги друку різної складності. У тому числі і друк на банерній сітці.

Вимоги до макетів для друку на банерній сітці

Формат файлівtiff,.EPS,.AI,. CDR
Розширеннядо 1 м – 200-300 dpi; 1,6 м до 2м – 100-120 dpi; 2×3 м – 72-80 dpi; 2х3м – 72-80 dpi, 3×6 м – 40-50 dpi, 6×9 м – 30 dpi, більше 10 метрів — 18-20 dpi
Колірна модельCMYK; CMYK (Adobe Illustrator); CMYK (Corel Draw)
Масштаб1: 1. Всі шрифти в файлах векторних форматів повинні бути переведені в криві.

Наше обладнання

Поліграфія Формат Захід Львів виробляє друк на сітці за допомогою принтера Mutoh Toucan Hybrid, який може працювати з носіями товщиною до 75 мм., вагою рулону до 100 кг., шириною носія до 1626 мм. і шириною друку – 1575 мм.

Сфери застосування друку на сітці

Сітки з нанесеними зображеннями найчастіше використовуються в рекламних кампаніях. Так склалося що матеріал міцний і надійний, а його особливість в тому, що він дозволяє створювати необмежені за розміром банера. Друк на сітці дозволяє виробляти банера розміром в стіну багатоповерхового будинку. При цьому завдяки міцній полімерній структурі, цей банер не буде бояться вітру і дощу.Послуги

Широкоформатний друк

додаткова інформація

обладнання

вимоги до макетів

Ультрафіолетовий друк

додаткова інформація

обладнання

вимоги до макетів

Цифровий офсетний друк

додаткова інформація

обладнання

вимоги до макетів

Плотерна порізка

додаткова інформація

обладнання

вимоги до макетів

Ламінація

додаткова інформація

обладнання

Наші роботи:

 • ОК ЖБК “Парус Парк”

  друк на банерній тканині

 • ТзОВ ТВК “Радо”

  друк на склі

 • ТзОВ “Галіція-Трейд”

  друк на самоклеючій плівці

 • ТзОВ “Ніко-Захід”

  друк на самоклеючій плівці і матеріалі "backlit"

 • ТзОВ СОК “Євроспорт”

  друк на шпалерах

 • ТзОВ “Блюм Україна”

  друк на самоклеючій плівці з плотерною порізкою

 • ТзОВ “Керама Маркет”

  друк на самоклеючій плівці

 • ТзОВ “Снєжка-Україна”

  друк на самоклеючій плівці і банерній тканині