Друк фотокниг та альбомів у Львові

(032) 239-55-05

(032) 239-55-65

наші можливості

обмежуються

лише вашими

ідеями

впевнено крокуєм

10 років

разом з вами

більше

високий

рівень

надійності

наша

Оперативність

ВАШ УСПІХ

Друк фотокниг та альбомів у Львові

друк фотоальбомівФотоальбоми – унікальна пам’ятка, яка дозволяє зберегти спогади, передати їх майбутнім поколінням або поділитись ними з нащадками через кілька десятиліть. На відміну від цифрових друковані фотоальбоми не можна випадково видалити чи втратити через поломку пристрою на якому він зберігався. Уже доброю традицією серед українців стало виготовлення фотоальбомів в честь знаменних життєвих подій. Особливо важливим є прискіпливий підхід до друку фотоальбомів та використання професійної техніки. Адже саме це гарантує високу якість фотоальбому, відмінну передачу кольорів та стійкість друку до зовнішніх впливів.

Де друкують фотоальбоми у Львові?

Друкарня Формат Захід у Львові надає послуги цифрового друку фотоальбомів та іншої продукції. З допомогою професійного принтера HP indigo Press 3050. Замовляючи оптовий друк фотоальбомів ви безперечно залишаєтесь у виграші, оскільки гарантовано отримаєте альбоми однаково хорошої якості.
Важливу роль у якості друку відіграє передача кольору. Варто зауважити, що у фотоальбомах доволі часто трапляються як високо насичені фото, так і дуже яскраві або ж чорно-білі. Професійний друк гарантує ідеальну передачу усіх кольорів та особливостей кожного фото у фотокнизі. Обираючи компанію для виготовлення фотокниг пам’ятайте, що саме їй ви довіряєте власні спогади.

Різновиди фотоальбомів та фотокниг

Найчастіше зустрічається класифікація фотокниг за формою:

 • Квадратні (як правило, це формати: 20×20 та 30х30);
 • Прямокутні (18×25, 20×30, 30×20);

В абсолютній більшості у таких виробах використовуються тверді палітурки, що гарантують попередження пошкодження сторінок. Для останніх прийнято використовувати цупкий папір, який добре тримає форму, не загинається та не ламається.
В народі фотокниги та фотоальбоми найчастіше ділять за тематикою в залежності від події в честь якої вони були зроблені. Найпоширенішими є альбоми:

 • Шкільні;
 • Весільні;
 • Випускні;

Для кожного фотографа та дизайнера безперечно важливим є вдале партнерство в результаті якого клієнти будуть приємно вражені унікальною якістю його фотокниг. Друкарня Формат Захід виконує якісний друк фотоальбомів (шкільних, весільних, випускних) на сучасному обладнанні. Використання цифрового друку не створює жодних обмежень по розміру партій, а також дозволяє друкувати тестові зразки для того, щоб переконатись, що уся партія вийде вдалою та задовольнить клієнтів.Послуги

Широкоформатний друк

додаткова інформація

обладнання

вимоги до макетів

Ультрафіолетовий друк

додаткова інформація

обладнання

вимоги до макетів

Цифровий офсетний друк

додаткова інформація

обладнання

вимоги до макетів

Плотерна порізка

додаткова інформація

обладнання

вимоги до макетів

Ламінація

додаткова інформація

обладнання

Наші роботи:

 • ОК ЖБК “Парус Парк”

  друк на банерній тканині

 • ТзОВ ТВК “Радо”

  друк на склі

 • ТзОВ “Галіція-Трейд”

  друк на самоклеючій плівці

 • ТзОВ “Ніко-Захід”

  друк на самоклеючій плівці і матеріалі "backlit"

 • ТзОВ СОК “Євроспорт”

  друк на шпалерах

 • ТзОВ “Блюм Україна”

  друк на самоклеючій плівці з плотерною порізкою

 • ТзОВ “Керама Маркет”

  друк на самоклеючій плівці

 • ТзОВ “Снєжка-Україна”

  друк на самоклеючій плівці і банерній тканині