Друк квитків у Львові-доступні ціни, висока якість

(032) 239-55-05

(032) 239-55-65

наші можливості

обмежуються

лише вашими

ідеями

впевнено крокуєм

10 років

разом з вами

більше

високий

рівень

надійності

наша

Оперативність

ВАШ УСПІХ

Друк квитків у Львові

Компанія Формат Захід протягом декількох років надає якісні послуги, пов’язані з друком квитків. Вони являють собою документи, необхідні для організації платних заходів і концертів, виставок, театральних і циркових вистав. Ще квитки використовуються для проходу в парк розваг і т. д.
Друк білетів у Львові - доступні ціни, висока якість.
Квитки можуть служити документацією суворої звітності, позбавляючи організаторів від необхідності купувати і реєструвати касові апарати. Варто зазначити, що, крім корінця, що відкривається при вході, квиток може містити додаткові відривні елементи, наприклад для отримання подарунка на дитячому новорічному святі. Ще квитки, виготовлені нами, часто використовуються як запрошення для закритої вечірки, святкування дня народження або весілля.

Як відбувається друк квитків

Якщо замовник вирішує скористатися нашими послугами, то після звернення до нас необхідні дії по виготовленню здійснюються в наступній послідовності:

 1. Створюється дизайн квитка в залежності від побажань замовника, особливостей конкретної сфери використання.
 2. В індивідуальному порядку визначається вартість в залежності від дизайну використовуваних матеріалів і величини партії.
 3. Якщо замовника влаштовується ціна, то починається виготовлення. Воно займає від одного до двох днів.
 4. Покупця інформують про повну готовність партії. Замовник перевіряє виготовлену продукцію, після чого здійснює оплату максимально зручним способом.
 5. Розплатитися можна готівкою, банківською карткою або переказом коштів з електронного рахунку в будь-якій платіжній системі.

Щоб ефективно задовольнити потреби клієнта, ми завжди просимо надати максимальну кількість інформації про потрібну продукцію. При необхідності ми можемо розмістити рекламну інформацію про спонсорів.

Особливості виготовлення квитків

Клієнтам, які звертаються до нас у перший раз, необхідно знати, що у квитків, як і у поліграфічної продукції, є кілька основних складових, таких як відривні краю з перфорацією, персоніфікація і захист від підробки. Для зручності обліку готові вироби можуть склеюватися в спеціальні квиткові книжки.
Виготовлення квитків у Львові.
Відривні краю в першу чергу використовуються в якості пропуску на заходи для проходження контролю. Додаткове елементи можуть задіюватися для інших дій, таких як прохід в спеціальні зони або отримання подарунка.
Якщо мова йде про персоніфікацію, то при виготовленні квитків вона часто обмежена нумерацією, а саме унікальним номером, який може бути простим з дублюванням на відривному краї або корінці або складним. Останній включає в себе серію, номер, ряд і інші параметри. Якщо мова йде про друк квитків на закриті вечірки та особисті свята, то можна замовляти вироби з іменною персоніфікацією.

Захист від підробки буває різного рівня. Для її створення може використовуватися золота фарба, голографічні наклейки і водяні знаки. Якщо мова йде про додаткові можливості, то до них можна віднести нестандартний розмір, оригінальну форму, використання дизайнерського й кольорового паперу.

Чому ми

Клієнти, які раніше зверталися в компанію Формат Захід, гідно оцінили наступні переваги:

 • A. Надання комплексу послуг. Друк квитків може включати в себе дизайнерські послуги, професійну консультацію, роздруківку цифровим або офсетним способами, а також фінішну обробку.
 • B. Терміновий друк квитків. При цьому висока ймовірність отримання тиражу в день замовлення.
 • C. Оформлення замовлення онлайн. При цьому через інтернет потрібно відправити макет або замовити його розробку.

Щоб почати співпрацю з нами, можна залишити заявку на сайті або зателефонувати за номером, розташованого на основній сторінці.Послуги

Широкоформатний друк

додаткова інформація

обладнання

вимоги до макетів

Ультрафіолетовий друк

додаткова інформація

обладнання

вимоги до макетів

Цифровий офсетний друк

додаткова інформація

обладнання

вимоги до макетів

Плотерна порізка

додаткова інформація

обладнання

вимоги до макетів

Ламінація

додаткова інформація

обладнання

Наші роботи:

 • ОК ЖБК “Парус Парк”

  друк на банерній тканині

 • ТзОВ ТВК “Радо”

  друк на склі

 • ТзОВ “Галіція-Трейд”

  друк на самоклеючій плівці

 • ТзОВ “Ніко-Захід”

  друк на самоклеючій плівці і матеріалі "backlit"

 • ТзОВ СОК “Євроспорт”

  друк на шпалерах

 • ТзОВ “Блюм Україна”

  друк на самоклеючій плівці з плотерною порізкою

 • ТзОВ “Керама Маркет”

  друк на самоклеючій плівці

 • ТзОВ “Снєжка-Україна”

  друк на самоклеючій плівці і банерній тканині