Друк вивісок у Львові за доступними цінами

(032) 239-55-05

(032) 239-55-65

наші можливості

обмежуються

лише вашими

ідеями

впевнено крокуєм

10 років

разом з вами

більше

високий

рівень

надійності

наша

Оперативність

ВАШ УСПІХ

Рекламні вивіски Львів

друк вивісок львів
Безперечно вміння привернути увагу клієнта до власного бізнесу безпосередньо впливає на його успішність. Призначення вивісок – презентація бренду потенційним клієнтам та зосередження уваги потенційних клієнтів на закладі. Сьогодні існують необмежені можливості по виготовленню рекламних вивісок. Сучасні технології дозволяють виконувати друк практично на будь-яких матеріалах, а це в свою чергу дозволяє виготовляти унікальні вивіски на магазин, котрі точно виділятимуться із сірої маси.

Рекламні вивіски види:

За типом розміщення вивіски можна поділити на інтер’єрні та фасадні. Перші використовуються в приміщеннях, їх можна часто зустріти на бутіках в торгових центрах. Другі ж поширені серед власників офісів та магазинів, що знаходяться на вулиці. В залежності від типу вивіски можна застосовувати різні типи друку. Для фасадних вивісок рекомендовано використовувати стійку фарбу, яка не піддається впливу зовнішніх чинників, а от для інтер’єрних це менш важливо.

Відповідно до матеріалу з якого виготовляється вивіска, вирізняють основні категорії:

 • банерні вивіски – друкуються на спеціальній банерній тканині, котра натягується на рекламні конструкції;
 • вивіски з ПВХ;
 • металеві;
 • склянні;
 • дерев’янні вивіски;

Одними із найпопулярніших є банерні вивіски, такі конструкції недорогі, необмежені за розмірами та доволі стійкі. Інші різновиди теж є доволі популярними, оскільки дозволяють виділитись серед конкурентів. Зокрема на склянних та металевих вивісках представники малого бізнесу доволі часто друкують графік роботи. Такі конструкції кріпляться на фасадах будівель та гармонійно доповнюють архітектуру. Дерев’янні вивіски найчастіше обирають ресторани, піцерії, коли інтер’єр закладу відмінно гармоніює із такою вивіскою.

Світлові вивіски – це фактично, будь-який тип вивіски із LED-підсвіткою. За допомогою направлених світлових променів можна підкреслити стиль вашої вивіски, виділити її, зробити яскравішою. Це особливо важливо, якщо заклад працює переважно у вечірній час. Правильна підсвідка вивіски буде додатковою перевагою в боротьюі за клієнта.

Де замовити вивіски у Львові?

Компанія Формат Захід спеціалізується на широкоформатному друці та виготовленні рекламної продукції. Наші фахівці добре знаються на тонкощах роботи під час виготовлення різних типів вивісок. Друк вивісок безперечно буде високої якості. Варто зазначити, що в компанії застосовується індивідуальний підхід до кожного клієнта, адже ми зацікавлені в тому, щоб зробити свою роботу якнайкраще.Послуги

Широкоформатний друк

додаткова інформація

обладнання

вимоги до макетів

Ультрафіолетовий друк

додаткова інформація

обладнання

вимоги до макетів

Цифровий офсетний друк

додаткова інформація

обладнання

вимоги до макетів

Плотерна порізка

додаткова інформація

обладнання

вимоги до макетів

Ламінація

додаткова інформація

обладнання

Наші роботи:

 • ОК ЖБК “Парус Парк”

  друк на банерній тканині

 • ТзОВ ТВК “Радо”

  друк на склі

 • ТзОВ “Галіція-Трейд”

  друк на самоклеючій плівці

 • ТзОВ “Ніко-Захід”

  друк на самоклеючій плівці і матеріалі "backlit"

 • ТзОВ СОК “Євроспорт”

  друк на шпалерах

 • ТзОВ “Блюм Україна”

  друк на самоклеючій плівці з плотерною порізкою

 • ТзОВ “Керама Маркет”

  друк на самоклеючій плівці

 • ТзОВ “Снєжка-Україна”

  друк на самоклеючій плівці і банерній тканині