Друк листівок Львів недорого за доступними цінами

(032) 239-55-05

(032) 239-55-65

наші можливості

обмежуються

лише вашими

ідеями

впевнено крокуєм

10 років

разом з вами

більше

високий

рівень

надійності

наша

Оперативність

ВАШ УСПІХ

Друк листівок у Львові, ціни, технології, особливості

друк листівокЛистівки є одним із різновидів інформаційної продукції. Власне сама назва походить від слова листок. Тобто листівки – це інформаційні листи, що є носіями відповідної інформації. Найбільше асоціацій у людей викликають поштові листівки, які в минулому столітті були одним із найпопулярніших способів вітання близьких людей на відстані. Поштові листівки містили вітальне зображення, поля для заповнення адресата та відправника, зону для вітального тексту та ділянку для фіксації марок. Сьогодні такі листівки не втратили актуальності, однак користуються дещо меншою популярністю.

Які види листівок існують?

Окрім вище згаданих поштових листівок, розрізняють також:

 • Рекламні листівки
 • Агітаційні листівки
 • Інформаційні листівки

Цей поділ відштовхується в залежності від призначення листівок. Інформаційні листівки використовуються для проведення «інформаційних кампаній». До прикладу для поширення інформації про небезпеку ВІЛ/СНІД використовувались інформаційні листівки з інформацією про цей небезпечний вірус, шляхи передачі та методи профілактики. Агітаційні листівки – це спосіб політичної агітації, ми їх регулярно зустрічаємо під час передвиборчих кампаній.

Одним із найцікавіших різновидів є рекламні листівки. Друк рекламних листівок замовляють компанії для приведення нових клієнтів або ж сприянню повторному візиту постійних покупців. Досвідчені маркетологи часто поєднують поштові та рекламні листівки. Замовляючи друк листівок на які наноситься вітання з святами та додатково рекламна інформація про компанію, останні звертають увагу клієнтів на свій бік.

Друк листівок ціни, матеріали

друк листівок львів

Друк листівок можливий на папері, картоні, якщо є потреба в унікальному продукті, то можна використати ультрафіолетовий друк на склі, дереві або ж металі.

Звісно ж найпопулярнішим є цифровий друк листівок на папері. Власне така технологія дозволяє спочатку виготовити кілька тестових зразків, серед них обрати найкращий і тоді запустити в друк цілу партію листівок. Ціни на друк листівок коливаються в залежності від розмірів партії, складності друку, потреби в макетуванні.
Компанія Формат Захід Львів виконує цифровий друк листівок, завдяки сучасному обладнанню та значному досвіду та професійному підходу до справи ми гарантуємо яскраву передачу кольорів та стійкість та високу якість виготовлених листівок. Ціни на друк листівок в порівнянні з такими містами, як Київ, Луцьк, Івано-Франківськ, Вінниця, Тернопіль, Чернівці є доволі доступними.

Компанія Формат-Захід на карті Львова:Послуги

Широкоформатний друк

додаткова інформація

обладнання

вимоги до макетів

Ультрафіолетовий друк

додаткова інформація

обладнання

вимоги до макетів

Цифровий офсетний друк

додаткова інформація

обладнання

вимоги до макетів

Плотерна порізка

додаткова інформація

обладнання

вимоги до макетів

Ламінація

додаткова інформація

обладнання

Наші роботи:

 • ОК ЖБК “Парус Парк”

  друк на банерній тканині

 • ТзОВ ТВК “Радо”

  друк на склі

 • ТзОВ “Галіція-Трейд”

  друк на самоклеючій плівці

 • ТзОВ “Ніко-Захід”

  друк на самоклеючій плівці і матеріалі "backlit"

 • ТзОВ СОК “Євроспорт”

  друк на шпалерах

 • ТзОВ “Блюм Україна”

  друк на самоклеючій плівці з плотерною порізкою

 • ТзОВ “Керама Маркет”

  друк на самоклеючій плівці

 • ТзОВ “Снєжка-Україна”

  друк на самоклеючій плівці і банерній тканині