Ламінування паперу на сучасному обладнанні за доступними цінами у Львові

(032) 239-55-05

(032) 239-55-65

наші можливості

обмежуються

лише вашими

ідеями

впевнено крокуєм

10 років

разом з вами

більше

високий

рівень

надійності

наша

Оперативність

ВАШ УСПІХ

Ламінація

Ламінування паперу

Ламінація – покриття друкованої продукції додатковим шаром прозорої плівки, що забезпечує захист від зовнішніх факторів (погодніх умов, дряпання, заминання) та продовжує термін експлуатації. Ламінація може бути матовою та глянцевою.
ламінування львів

Види ламінування паперу

Розрізняють два основних види цього процесу:

 • холодне ламінування, називається також обволікуванням;
 • гаряче ламінування, також називається термічним ламінуванням або тисненням. У таких методах ламінування для зв’язування ламінаційної плівки застосовуються клейкі речовини, що реагують на тиск.

Ламінатори холодного типу застосовується тоді, коли матеріал який покривається чутливий до температури. Спочатку в низькій та середній температурі наноситься клей. Клей активується в сушильному тунелі з використанням підвищеної температури або УФ-випромінювання. Потім до основи матеріалу притискається шар покриття.

У свою чергу при термічному ламінуванні, матеріал-носій покривається плівкою з клейовою основою, яка активується при високій температурі. У цьому випадку задіюється 100% площі матеріалу покриття. На відміну від холодного ламінування, в гарячому ламінуванні не використовується тунель для сушіння.

Ламінування документів поширений спосіб захисту цінних паперів від можливих пошкоджень. Особливо це стосується документів надрукованих на м’якому папері. Крім цього ламінування часто використовується у поліграфії друку журналів і дорогої рекламної продукції.

Плівки для ламінування

Види плівок для ламінування

Глянцеві – позитивно впливають на зображення, володіють прекрасною передачею кольору, покращують контрастність фарб, їх насиченість та яскравість. Ламінування глянцевою плівкою по візуальному ефекту схоже на ультрафіолетове-лакування, проте гарантує більш надійний захист поверхні паперу від впливу зовнішніх факторів (особливо в зонах навантаження: вигини, біговка, зрізи). Недоліком глянцевої плівки можна назвати те що при яскравому освітленні на такій ламінованій поверхні візуально відображаються відблиски. Це може ускладнювати читання і концентрацію на дрібних деталях або текстовій інформації.

Матові плівки не дають відблисків, відрізняються глибиною і м’якістю картинки. Ламінування матовою плівкою виглядає респектабельно, найчастіше застосовується для обробки елітної рекламної і представницької продукції.

Для декорування поверхні виробів можна застосувати текстуровані плівки з малюнком. Таке зображення може імітувати структуру тканини, полотна, піску, різних візерунків т. д. Металізовані і голографічні плівки можуть використовуватися для додання особливого виду і стилізації вироби, наприклад, під золото.

Ламінаційна плівка – складається з трьох шарів і є композитним матеріалом:

 1. Перший шар – поліестер, основа плівки, надає плівці жорсткість, еластичність та захисні властивості;
 2. Другий – поліпропілен, служить сполучною перехідною ланкою між шарами і вирівнюють поверхню плівки;
 3. Третій – полівінілхлорид, клейова основа, яка вбирається в пори паперової структури і завдяки хімічній адгезії сприяє кріплення плівки на поверхні.

Плівки для ламінування розрізняють по щільності і типу матеріалів. Найпопулярнішими є плівки від 32 мкм до 250 мкм. За типом зустрічаються: листові (розрізняються за форматом аркуша) і плівки в рулонах, а також широкоформатні і вузькоформатні.

додаткова інформація

обладнання


Послуги

Широкоформатний друк

додаткова інформація

обладнання

вимоги до макетів

Ультрафіолетовий друк

додаткова інформація

обладнання

вимоги до макетів

Цифровий офсетний друк

додаткова інформація

обладнання

вимоги до макетів

Плотерна порізка

додаткова інформація

обладнання

вимоги до макетів

Ламінація

додаткова інформація

обладнання

Наші роботи:

 • ОК ЖБК “Парус Парк”

  друк на банерній тканині

 • ТзОВ ТВК “Радо”

  друк на склі

 • ТзОВ “Галіція-Трейд”

  друк на самоклеючій плівці

 • ТзОВ “Ніко-Захід”

  друк на самоклеючій плівці і матеріалі "backlit"

 • ТзОВ СОК “Євроспорт”

  друк на шпалерах

 • ТзОВ “Блюм Україна”

  друк на самоклеючій плівці з плотерною порізкою

 • ТзОВ “Керама Маркет”

  друк на самоклеючій плівці

 • ТзОВ “Снєжка-Україна”

  друк на самоклеючій плівці і банерній тканині