Фотодрук на склі Львів, інтер'єрний друк на дзеркалі, шпалерах, дереві

(032) 239-55-05

(032) 239-55-65

наші можливості

обмежуються

лише вашими

ідеями

впевнено крокуєм

10 років

разом з вами

більше

високий

рівень

надійності

наша

Оперативність

ВАШ УСПІХ

Інтер’єрний друк

Фотодрук на склі Львів

Вдало розроблений інтер’єр – запорука гарної атмосфери і затишку в будь-якому приміщенні. Фотодрук на склі – відмінна можливість зробити будь-яку кімнату унікальною. Навіть маленька деталь здатна додати шарму, стилю, гармонії та комфорту в самому маленькому куточку будинку.

Стрімкий розвиток технологій вимагає наповнювати ринок новими винаходами і пропозиціями, тому зробити будь-яку деталь інтер’єру дійсно індивідуальною стає все простіше. Допомогою в оформленні сучасного ексклюзивного інтер’єру є широкоформатний та УФ – друк.

Фотодрук на склі, як інновація в дизайні

Кухонні фартухи, скляні перегородки, керамічна плитка, меблеві фасади, шафи-купе, дзеркала, фотошпалери, полотна та вітражі після роздруківки на них улюблених сюжетів стануть родзинкою вашого будинку, офісу або дачі. Фотодрук на склі реалізується за технологією уф друку і дозволяє наносити якісні і складні зображення на поверхню. Тематика таких малюнків визначається тільки загальним стилем приміщення. Тут безліч варіантів: будь-які візерунки і орнаменти, абстракції, пейзажі і фантастичні світи, картини відомих художників і кадри з улюблених фільмів, фотографії та логотипи, все, що тільки можна придумати.

Інтер’єрний фотодрук на склі відрізняється своєю надійністю, екологічністю, яскравістю, насиченістю і реалістичністю кольору.

Фотодрук на склі Львів

Цікавим інструментом в дизайні також може виявитися уф друк на дереві – це відмінна можливість урізноманітнити зовнішній вигляд дерев’яних поверхонь і перетворити їх в унікальні твори мистецтва.

Друк на дзеркалі – унікальна можливість урізноманітнити інтер’єр

Неможливо уявити сучасне житло без використання дзеркал. Сучасна наука стрімко розвивається і створює все більше можливостей для реалізації захопливих дизайнерських рішень. Друк на дзеркалі – один з таких інструментів. За допомогою друку на дзеркалі у Вас є можливість наносити зображення на дзеркальну поверхню з високою точністю. Малюнки на дзеркалах виходять чіткими та стійкими до зовнішнього впливу.
Друк на дзеркалі від компанії Формат – Захід обмежується лише Вашою фантазією. Створюйте унікальний дизайн власного житла, використовуйте друк на дзеркалі як інструмент унікальних інтер’єрних рішень.Послуги

Широкоформатний друк

додаткова інформація

обладнання

вимоги до макетів

Ультрафіолетовий друк

додаткова інформація

обладнання

вимоги до макетів

Цифровий офсетний друк

додаткова інформація

обладнання

вимоги до макетів

Плотерна порізка

додаткова інформація

обладнання

вимоги до макетів

Ламінація

додаткова інформація

обладнання

Наші роботи:

 • ОК ЖБК “Парус Парк”

  друк на банерній тканині

 • ТзОВ ТВК “Радо”

  друк на склі

 • ТзОВ “Галіція-Трейд”

  друк на самоклеючій плівці

 • ТзОВ “Ніко-Захід”

  друк на самоклеючій плівці і матеріалі "backlit"

 • ТзОВ СОК “Євроспорт”

  друк на шпалерах

 • ТзОВ “Блюм Україна”

  друк на самоклеючій плівці з плотерною порізкою

 • ТзОВ “Керама Маркет”

  друк на самоклеючій плівці

 • ТзОВ “Снєжка-Україна”

  друк на самоклеючій плівці і банерній тканині