(032) 239-55-05

(032) 239-55-65

Наши возможности

ограничиваются

только вашими

идеями

Уверенно шагаем

10 лет    

вместе с вами

более

высокий

уровень

надежности

Наша

оперативность

ваш успех

Друк візиток у Львові

Що таке візитівка, який її вплив на бізнес?

друк візиток львів
Візитівка – портативний носій інформації про людину або підприємство. Наявність високоякісних, презентабельних візитних карток є однією із основ успішного маркетингу. Активна підприємницька діяльність передбачає чимало зустрічей, переговорів, нових знайомств та корисних контактів. Звісно ж не завжди у такому вирі подій є можливість записати контактну інформацію. Перші варіації візитних карток з’явились на початку п’ятнадцятого століття в Китаї. Згодом, винахідливі європейські підприємці зрозуміли, що невеликий носій контактної інформації може стати непоганим маркетинговим інструментом. Як згодом виявилось візитівки насправді позитивно впливають на розвиток бізнесу.

Друк візиток — різновиди

На даний час існує розподіл друкованих візитівок на такі типи:
• Особисті;
• Ділові;
• Корпоративні;
Особисті візитівки застосовуються при неформальному спілкуванні, вони не призначені для нав’язування ділових контактів. В даному типі візиток зазначаються особисті дані – ім’я та прізвище, контактний номер телефону та електронна адреса.
Ділові візитні картки є одними із найбільш поширених. Вони створені для презентації особи, як фахівця в певній галузі. Серед інформації, що зазначається на діловій візитці вказують: прізвище, ім’я, по-батькові, посаду на якій працює людина, компанію, робочі контактні дані. Поширеною практикою є друк візиток компаніями для працівників. Таким чином фахівець отримує персональну візитівку, а компанія розширює коло потенційних клієнтів.
Корпоративні візитівки є своєрідними презентаційними картками компаній. На них, як правило, вказується назва підприємства, перелік послуг, карта проїзду.

Де можна надрукувати візитки у центрі Львова?

Друк візиток – відповідальне завдання, що вимагає досвіду, якісної техніки та професійного підходу до справи. Компанія Формат Захід пропонує послуги високоякісного цифрового друку візитних карток у Львові, як для компаній і корпоративних клієнтів, так і особистих.

Візитні картки – як інструмент в бізнесі є незамінними. Терміновий друк візиток карток – послуга, що прийде на допомогу у випадках, коли візитівки закінчились, а на носі, надважливі зустрічі чи заходи, що можуть принести чимало корисних контактів. Замовляючи друк візитівок Ви також можете скористатись послугою дизайну та макетування. Таким чином Формат Захід охопив увесь процес створення візитних карток від їх цифрової розробки до друку візиток на професійному обладнанні. Ми гарантуємо високоякісний терміновий друк візиток у Львові.

Нетипові візитки — як привернути увагу потенційних клієнтів?

До стандартних прямокутних візитних карток уже давно люди звикли. Абсолютна більшість з нас зберігає їх десятками у стандартних візитницях або ж одразу відправляє на смітник не звернувши уваги на інформацію, яка вказана на ній. Двадцять перше століття — це вік сучасних технологій та творчого підходу. Давно доведено, що якщо бажаєте привернути увагу до себе, необхідно придумати щось цікаве та унікальне. Одним із останніх трендів стали візитки з тисненням. Тактильно вони сприймаються значно приємніше, аніж звичайні глянцеві візитівки. При виготовленні візитних карток варто також звернути увагу на папір. Якщо використати якісний, цупкий фактурний папір, то вдасться отримати візитні картки високої надійності, які добре зберігають форму та не пошкоджуються. Іще один новий тренд в напрямку друку візитівок — оригінальна форма. Як відомо, найпоширенішими є прямокутні візитівки. Проте сьогодні квадратні, круглі, багатогранні візитні картки привертають більше уваги. У випадку друку візиток нетипових форм варто подумати над тим чи будуть вони зручними у використанні.

Використання зображень та кольорових поєднань у візитках

Замовляючи друк ділових візиток варто опиратись на корпоративні кольори, що вказуються у брендбуці компаній. Свободу та творчий підхід варто застосовувати плануючи друк особистих візитівок. Таким чином ви можете підкреслити свою яскраву особистість. На ділових візитках варто розмістити лого компанії, при створенні макету також врахуйте розміри текстових блоків, щоб вони не були надто дрібними. Важливо, щоб інформація на візитних картках була добре читабельною, інтуітивно простою та максимально доступною. Не варто намагатись вмістити на візитці надто багато інформації.

Услуги

Широкоформатная печать

дополнительная информация

оборудования

требования к макетам

Ультрафиолетовая печать

дополнительная информация

оборудования

требования к макетам

Цифровая офсетная печать

дополнительная информация

оборудования

требования к макетам

Плоттерная порезка

дополнительная информация

оборудования

требования к макетам

Ламинация

дополнительная информация

оборудования

Наши работы:

 • ОК ЖСК «Парус Парк»

  печать на баннерной ткани

 • ООО «Радо»

  печать на стекле

 • Олимпиада «RIO 2016»

  печать на просветной бумаге "backlit"

 • ООО «Галиция-Трейд»

  печать на самоклеющейся пленке

 • ООО «Нико-Захид»

  печать на самоклеющейся пленке и материале backlight

 • ООО СОК «Эвроспорт»

  печать на обоях

 • ООО «Блюм Украина»

  печать на самоклеющейся пленке с плоттерной порезкой

 • ООО «Керама Маркет»

  печать на самоклеющейся пленке

 • ООО «Снежка-Украина»

  печать на самоклеющейся пленке и баннерной ткани